2011 m. savivaldos rinkimai (1). Sudalyvauti nepavyko.


Taip jau atsitiko, kad praėjusį penktadienį netikėtai teko  postipriai gerti, todėl beveik visą šeštadienį, t.y. rinkimų išvakares, praleidau gydydamas dėl Lietuvos ateities skaudančią galvą. O už poros dienų, t.y. pirmadienį, turėjau perlaikyti vieną egzaminą, iš kurio anksčiau buvau gavęs 3.  

 

Taigi nusprendžiau rinkimų dieną tiesiog nesiblaškyti, likti namie ir mokytis. Mokiausi, mokiausi kol galų gale sekmadienio vakare supratau, kad nieko aš nemoku ir kad neisiu į tą egzą, o geriau nusikelsiu jį velėsniam laikui. Šiaip jau tai nėra labai gerai, nes „ant biuletenio“ gulėdamas labai daug tų egzų nusikėliau ir dabar man jau visai nekas su mokslais.

Kaip dabar vertinti šią situaciją nesudalyvavimo rinkimuose požiūriu? – esu aš lengvabūdis girtuoklis, egzo niekaip nesugebantis išlaikyti nevykėlis, nesugebantis planuoti laiko išsiblaškėlis ar tiesiog nesąmoningas pilietis… Kad ir kaip mane bepavadintumėte, tai neturi jokios reikšmės, kadangi ateity vistiek aš neišvengiamai būsiu spaudoje kišamas į bendrą maišą su „ta kita puse Lietuvos balsavimo teisę turinčių piliečių, kurie neatėjo į rinkimus, nes yra galutinai nusivylę partijomis ir politikais, kurie būdami valdžioje ne tik, kad nė piršto nepajudino, kad Lietuvoje būtų nors kiek geriau gyventi, bet ir jau dvidešimt metų murkdo Lietuvą korupcijos, melo ir oligarchinės autokratijos pelkėje“.

Galbūt čia lankosi jaunimas, kurie nesupranta kodėl nuolatos minimi tie dvidešimt metų ir kas tuomet atsitiko. Paaiškinu, čia turima omenyje Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimas 1990 m. kovo 11 d., nuo ko ir prasidėjo visos šios negandos, atėmusios iš Lietuvos gyventojų paskutinę viltį kažką pakeisti į gerą įmetant biuletenį į balsadėžę. Taip pat norint būti profesionaliai precizišku, ypač žurnalistikos srityje, jokiu būdu nereikia pamiršti, kad kovo 11- oji jau ant nosies. Taigi žinokite, kad po š.m. kovo 11-osios jau reikės kalbėti ne apie dvidešimt, o apie dvidešimt vienerius griovimo ir negandų metus. Vykstant genocidui, net ir vieneri metai yra daug. Ir dar atminkite – tarp tų, kurie neatėjo balsuoti tikrai yra bent vienas, padaręs tai ne dėl juodo nusivylimo(čia aš apie save, jeigu ką).  

Share

No Comments, Comment or Ping

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar