A. Duginas apie tai, kokios laisvės reikia Gruzijai


Šiek tiek padarom pertrauką nuo zoninės romantikos (tiesą pasakius kol kas dar net neprasidėjusios) ir vėl pasiklausom A. Dugino. Jūsų dėmesiui jo kalba mitinge. Įdomu kokie yra skirtumai tarp jo ir Hiltlerio. Beje, jei kam įdomi mano nuomonė, tai manau, kad šis žmogus yra pakankamai subtilus ir protingas. Tiesiog teko klausytis jo paskaitų apie Heidegerį ir nesitiki, kad viskas su juo yra taip paprasta, kaip gali pasirodyti klausantis šio pasirodymo.

Share

6 Comments, Comment or Ping

 1. Jau kokius penkerius metus stengiuosi nepraleisti Dugino pasisakymų, nes jame galima matyti nemažos Rusijos visuomenės dalies koncentratą. Buvo kalbama, kad Putino ideologija bent jau iš dalies formuojama Dugino minčių.

  September 5th, 2011

 2. O aš vis dar kartais pagalvoju apie jį kaip savotišką verslininką. Aš nenustebčiau, kad Putinas nieko per daug nežino apie jį, o pats Duginas tiesiog turi savo viziją ir pagal ją bando aiškinti Putino veiksmus.

  September 5th, 2011

 3. Regis, kažkuriuo metu jis buvo oficialiai įdarbintas Kremliuje kaip prezidento patarėjas, o jo geopolitikos veikalas itrauktas į universitetų programas

  September 9th, 2011

 4. Jis reguliariai išsako savo paramą Putinui, kita vertus jis kadaise dirbo su Eduardu Limonovu, kuris dabar save vadina Kremliaus opozicionieriumi. Nacbolai vienžo -- dar viena eurazijizmo atmaina.

  September 13th, 2011

 5. skirtumas

  Labai įdomiai dera pas jį kalboje žodžiai “окупацыя” ir “свобода” tam pačiam objektui 😉

  September 6th, 2011

 6. Nu čia tipo gruzinai okupuoti ir juos reikia išlaisvinti.

  September 13th, 2011

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar